FCR1WSJT-52-15K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-15K
JLCPCB Part #
C3480656
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS