FC0204JT-52-820K
MFR.Part #
FC0204JT-52-820K
JLCPCB Part #
C1371837
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 400mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS