FC0204JT-52-27K
MFR.Part #
FC0204JT-52-27K
JLCPCB Part #
C1370478
Description
-500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+155℃ 27kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS