FC0204JT-52-130K
MFR.Part #
FC0204JT-52-130K
JLCPCB Part #
C1396106
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 130kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS