FC0204JT-52-11K
MFR.Part #
FC0204JT-52-11K
JLCPCB Part #
C1396110
Description
-500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+155℃ 11kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS