FAE100JT-73-8R2
MFR.Part #
FAE100JT-73-8R2
JLCPCB Part #
C3381893
Description
-55℃~+200℃ 1W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS