FAE100JT-73-82R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FAE100JT-73-82R
JLCPCB Part #
C1389915
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS