FAE100JT-73-10R
MFR.Part #
FAE100JT-73-10R
JLCPCB Part #
C1389960
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS