CFR-50JT-52-820K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JT-52-820K
JLCPCB Part #
C1372797
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS