CFR-50JT-52-62K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JT-52-62K
JLCPCB Part #
C1372778
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS