CFR-50JT-52-3K3
MFR.Part #
CFR-50JT-52-3K3
JLCPCB Part #
C3371563
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS