CFR-50JT-52-270K
MFR.Part #
CFR-50JT-52-270K
JLCPCB Part #
C1373429
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 270kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS