CFR-50JR-52-430K
MFR.Part #
CFR-50JR-52-430K
JLCPCB Part #
C1743403
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 430kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS