CFR-50JR-52-3K6
MFR.Part #
CFR-50JR-52-3K6
JLCPCB Part #
C1745677
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS