CFR-50JR-52-33K
MFR.Part #
CFR-50JR-52-33K
JLCPCB Part #
C1745844
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS