CFR-50JR-52-270K
MFR.Part #
CFR-50JR-52-270K
JLCPCB Part #
C3369961
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 270kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS