CFR-50JR-52-18R
MFR.Part #
CFR-50JR-52-18R
JLCPCB Part #
C1753645
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS