CFR-50JB-52-39K
MFR.Part #
CFR-50JB-52-39K
JLCPCB Part #
C1369548
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS