CFR-50JB-52-360K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JB-52-360K
JLCPCB Part #
C1367357
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 360kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS