CFR-50JB-52-300K
MFR.Part #
CFR-50JB-52-300K
JLCPCB Part #
C1368973
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 300kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS