CFR-50JB-52-160R
MFR.Part #
CFR-50JB-52-160R
JLCPCB Part #
C1369064
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 160Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS