CFR-50JB-52-11K
MFR.Part #
CFR-50JB-52-11K
JLCPCB Part #
C1367369
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS