CFR-50JB-52-10M
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JB-52-10M
JLCPCB Part #
C1368984
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS