CFR-25JT-52-5K6
MFR.Part #
CFR-25JT-52-5K6
JLCPCB Part #
C1370581
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS