CFR-25JT-52-2M7
MFR.Part #
CFR-25JT-52-2M7
JLCPCB Part #
C1370231
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS