CFR-25JT-52-240R
MFR.Part #
CFR-25JT-52-240R
JLCPCB Part #
C3428808
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 240Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS