CFR-25JT-52-22K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-25JT-52-22K
JLCPCB Part #
C3514732
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS