CFR-25JT-52-220R
MFR.Part #
CFR-25JT-52-220R
JLCPCB Part #
C1370487
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 220Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS