CFR-25JR-PN620K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-25JR-PN620K
JLCPCB Part #
C1746626
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 620kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS