CFR-25JR-PN47K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-25JR-PN47K
JLCPCB Part #
C1746658
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS