CFR-25JR-PN300R
MFR.Part #
CFR-25JR-PN300R
JLCPCB Part #
C3421255
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 300Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS