CFR-25JR-PN10K
MFR.Part #
CFR-25JR-PN10K
JLCPCB Part #
C1746663
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS