CFR-25JB-52-6K8
MFR.Part #
CFR-25JB-52-6K8
JLCPCB Part #
C1366599
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS