CFR-12JT-52-680K
MFR.Part #
CFR-12JT-52-680K
JLCPCB Part #
C1370638
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 167mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS