CFR-12JT-52-510K
MFR.Part #
CFR-12JT-52-510K
JLCPCB Part #
C1370342
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 167mW 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS