CFR-12JR-52-3M9
MFR.Part #
CFR-12JR-52-3M9
JLCPCB Part #
C1743434
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 3.9MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS