CFR-12JR-52-1R3
MFR.Part #
CFR-12JR-52-1R3
JLCPCB Part #
C1766123
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS