CFR-12GR-52-5K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-12GR-52-5K1
JLCPCB Part #
C3464529
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS