CFR-12GR-52-33K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-12GR-52-33K
JLCPCB Part #
C3380330
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 33kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS