CFR50SJT-52-240K
MFR.Part #
CFR50SJT-52-240K
JLCPCB Part #
C3567027
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 240kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS