CFR3WSJT-73-910K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-910K
JLCPCB Part #
C1387657
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 910kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS