CFR3WSJT-73-300K
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-300K
JLCPCB Part #
C1387676
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 300kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS