CFR3WSJT-73-2K7
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-2K7
JLCPCB Part #
C1387697
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS