CFR3WSJT-73-2K4
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-2K4
JLCPCB Part #
C1387682
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS