CFR3WSJT-73-2K2
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-2K2
JLCPCB Part #
C3399316
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS