CFR3WSJT-73-180R
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-180R
JLCPCB Part #
C1386972
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS