CFR2WSJT-73-4R3
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-4R3
JLCPCB Part #
C1385819
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS