CFR2WSJT-73-47K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-47K
JLCPCB Part #
C1386089
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS