CFR2WSJT-73-390R
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-390R
JLCPCB Part #
C1383533
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS