CFR2WSJT-73-2R7
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-2R7
JLCPCB Part #
C1385853
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS